PRIVAATSUSTINGIMUSED JA KÜPSISTE POLIITIKA

See leht kasutab küpsiseid. Jätkates selle lehe sirvimist, nõustute meie küpsiste kasutamisega. Palun tutvu meie privaatsustingimustega

Liitumine ebaõnnestus!

Honda tutvustab Pariisi autonäitusel avalikkusele kolme suurt uuendust

Lisatud 02.10.2008

 Pariisi autonäitusel on Honda stendil esindatud mudelid, mis tutvustavad ettevõtte praegust ja tulevast pühendumist keskkonnamõjude vähendamisele.

Debüüdi teeb Insight Concept, mis kuulutab Honda hübriidide strateegia uue faasi algust: viies hübriidautod hinnaklassi, mis oleks laiemale klientuurile taskukohasem. Auhinnatud Civic Hybrid on saanud uue näo ja mudeli müüginumbrid üle Euroopa aina kasvavad. Mudeli uut välimust – mille hulka kuuluvad ka agressiivsem kaitseraud, muudetud esi- ja tagatuled ning uue disainiga valuveljed – on võimalik näha näitusel. Kolmanda suure uuendusena tutvustatakse Pariisis Honda uut automaatkäigukasti, mis on mõeldud i-DTEC diiselmootorile. Selline arengusuund vastab Euroopa klientide nõudlusele automaatkäigukasti võimalusega 2,2-liitrisele diiselmootorile. Lisaks eelnevale, teeb näitusel Euroopa esmaetteaste täiesti uus Jazz. Samuti tugevdavad näitusel FCX Clarity vesinikauto ja CR-Z Hybrid Sports Concept Honda seisukohta pikaajalises kirglikus pühendumises keskkonnale.

 Vaata lisaks:

 

http://www.hondanews.eu/en/index.pmode/modul%7Cdetail%7C0%7C988,DEFAULT%7C21%7Ctext%7C1/index.pmode