PRIVAATSUSTINGIMUSED JA KÜPSISTE POLIITIKA

See leht kasutab küpsiseid. Jätkates selle lehe sirvimist, nõustute meie küpsiste kasutamisega. Palun tutvu meie privaatsustingimustega

Liitumine ebaõnnestus!

  • Kõik
  • Pildid
  • Videod
Jazz Crosstar
1/7

Uhiuus Honda Jazz Crosstar

Ülimalt mitmekülgne - aktiivseks elustiiliks loodud Jazz Crosstar. Meie elektrifitseerimislubadust täitvatel mudelitel on kahe mootoriga hübriidajam, mis tagab erksa, sujuva ja ökonoomse sõidu. Uus Jazz jõuab Euroopa turule 2020. aasta suvel.

ilu üksikasjades

Uuel Jazzil on nüüd täiustatud e:HEV hübriidmootor ning dünaamiline ja moodne väljanägemine. See on seest ruumikas ja väljast kompaktne, tõeliselt terviklik ja nutikas auto. Dünaamilise ja aktiivse eluviisi jaoks loodud Jazz Crosstaril on tugev ja jõuline disain, mille juurde kuuluvad iseloomulik iluvõre, voolujoonelised integreeritud katusekaared ja tõstetud sõidukõrgus, et lihtsustada juurdepääsu ja anda parem vaade teele. Crosstaril on ka uute kerevärvide valik, sealhulgas kahevärvilised variandid.

Hübriidajam on erk tänu võimsuse sujuvale suunamisele; see on sujuv tänu tipptasemel jõuülekandele ja täiustatud mugavale salongile; see on ökonoomne, tagades väikesed heitkogused ja suure ökonoomsuse uusima tehnoloogia abil. Lihtsamalt öeldes võite jätkata sõidu nautimist, olles täiesti kindel selles, et teie sõidukil on parimad sõiduomadused.

Jazz vahetab olenevalt sõiduoludest sujuvalt kolme sõidurežiimi – elektri-, hübriid- ja bensiinirežiim – vahel, tagades suure jõudluse kõige tõhusamal viisil. Lihtsalt istu rooli taha, vajuta käivitusnuppu ja sõida! 
Meie järgmise põlvkonna e:HEV hübriidtehnoloogia aitab luua dünaamilise elektrilise sõiduelamuse ja tagab uue Jazzi seeria sõidukite suure jõudluse ning väikese kütusekulu ja heitkogused. See täiustatud tehnoloogia muudab uue Jazzi tänapäevases sõidukeskkonnas asjakohasemaks kui kunagi varem. Elektrirežiimis sõidad 100% sujuva ja vaikse elektritoite jõul. Seda režiimi kasutatakse tavaliselt kohaltvõtul kiirendamisel ja aeglasel sõidul. Bensiinirežiimi kasutatakse suuremal kiirusel sõitmisel, kui bensiinimootori kasutamine on auto edasiviimiseks kõige tõhusam. Hübriidrežiimis kasutatakse nii bensiini- kui ka elektrimootorit, et tagada optimaalne võimsus ja säästlikkus, nt kiirendamisel ja möödasõidul.

Avar salong

Avaras salongis on veelgi rohkem jalaruumi ning tänu väsimusvastaste omadustega ja nimmetugedega esiistmetele pakub Honda Jazz limusiinidele omast mugavust. 
Uus Jazz Crosstar annab sulle panoraamvaate, tänu millele saad tõelise laiekraanikogemuse. See parandatud nähtavus loob enesekindlust suurendava sõiduasendi ja on ka tõeliselt kasulik ohutuse tagamisel.

Mitmekülgsed näidikud
Näidikupaneel on kujundatud nii, et oluline teave on nähtav põgusa pilguheiduga.  Horisontaalne 7-tolline TFT-ekraan asendab lihtsate funktsioonidega vanamoodsaid näidikuid ning aitab luua ruumikat ja kvaliteetset õhkkonda. 
Honda CONNECT 9-tollisel kesksel ekraanil kuvatakse kõige sagedamini kasutatavad rakendused, nii saab neid hõlpsalt ja kiiresti valida. Rakendused on kategooriate kaupa värvikoodidega tähistatud, mis lihtsustab nende kasutamist.

Mugav istumisasend
Esiistmed on laiemad ja neil on väsimust peletavad omadused, mis on tavaliselt limusiiniklassi kuuluvatel autodel.  Nimmetuge on täiustatud ja niigi ruumikas salongis on veelgi rohkem jalaruumi.  Tagaosas on võimalik meie kuulsaid Magic Seats istmeid mitut moodi konfigureerida, et mahutada peale teie soovi järgi rohkem inimesi või pagasit. Suurte asjade vedamine pole Jazzi jaoks probleem, sest tagumised Magic Seats istmed saab täielikult alla lasta. See nutikas lahendus suurendab mitmekülgsust ning võimaldab mahutada eri kuju ja suurusega esemeid. Jazz Crosstaril on veekindlad istmekatted, mis tähendab, et sellele ei jää jälgi teie aktiivsest elustiilist. 
 

Internetiühendusega tehnoloogia
Salongist leiate kõige täiustatumad ühendusvõimalused ning teabe- ja meelelahutusfunktsioonid. Uue Honda CONNECTi juurde kuuluvad 9-tolline puuteekraan, DAB-digitaalraadio ning rakendused Apple CarPlay™ ja Android Auto. Häälega aktiveeritav Honda isiklik assistent suudab Sinuga pidada loomulikku vestlust, kasutades kontekstipõhist mõistmist, et pakkuda sulle Sinu jaoks järjest asjakohasemaid soovitusi. Kui soovid vaadata ilmateadet, kuulata oma lemmikmuusikat või valida restorani, on see alati valmis Sind aitama. Rakendusega My Honda+ saad oma Jazziga ühenduse luua igal ajal ja kõikjal. Muu hulgas saad oma auto eemalt lukustada ja avada ning sihtkohti navigatsioonisüsteemi saata.

Esmaklassiline turvalisus: ohutus kuulub põhivarustusse

Uus Jazz sisaldab meie uusimat täiustatud juhiabitehnoloogiate komplekti Honda SENSING, mis aitab tagada Sinu ja Su reisijate turvalisuse.
Kokkupõrget leevendav pidurdussüsteem
Kui on oht sõiduki või jalakäijaga kokku põrgata, teavitab süsteem Sind ohust, vähendades samal ajal kiirust, et aidata minimeerida kokkupõrke tõsidust. Süsteemile on nüüd lisatud jalakäijate ja jalgratturite tuvastamise võimalus öisel ajal kohtades, kus puudub tänavavalgustus. Pidureid rakendatakse isegi siis, kui vastutulev sõiduk satub Sinu ette või keerab Sinu teele.

Sõidurajalt kõrvalekaldumise hoiatus
Kui auto liigub oma rajalt välja ilma, et oleksid suunatule aktiveerinud, vilguvad ja kostavad häiresignaalid, et juhtida Su tähelepanu sõidurajale tagasipöördumisele.

Liiklusmärgituvastus
Liiklusmärgituvastus tuvastab liiklusmärke ja kuvab saadud teabe ekraanile.

 

Sõiduraja hoidmise abisüsteem
Sõiduraja hoidmise abisüsteem tagab stressivabama sõiduelamuse, eriti maanteel, hoides auto sõiduraja keskel. Suunatule kasutamisel süsteem ei rakendu.

Intelligentne kiiruspiirik
Intelligentne kiiruspiirik hoiab Sinu sõiduki kiiruse automaatselt eelmääratud väärtusel või liiklusmärkidega näidatud kiirusel.


Kohanev kiirushoidik koos aeglasel kiirusel järgimisega
Kohanev kiirushoidik hoiab eesliikuva sõidukiga eelseadistatud minimaalset pikivahet. Kui kõrvalrajal olev sõiduk kavatseb järsult Sinu ette sõita, ennetab Sinu Honda seda ja muudab automaatselt kiirust, jätkates eelmääratud kiirusel alles siis, kui oht on möödas. Aeglasel kiirusel järgimine tuvastab, kui Sinu ees olev sõiduk peatub, ning aeglustab automaatselt ja jätab sõiduki seisma, kui Sa ei pidurda.

Automaatsed kaugtuled
Automaatsete kaugtulede süsteem tuvastab Sinu ees oleva sõiduki, sealhulgas vastutulevad sõidukid, ja lülitab automaatselt kaug- ja lähitulede vahel.

Hübriidautod on tulevik

Uhiuue hübriid-Jazzi sõiduulatus on veel üks oluline samm edasi. 
Hübriidsõidukid aitavad meil liikuda heitmevaba ühiskonna poole. Meie eesmärk on selle saavutamiseks teha igal uuel mudelil märkimisväärseid täiustusi, laiendada oma hübriidsõidukite mudelivalikut ja tõtata edasi meie elektrifitseerimisteekonnal.

Lae alla kataloog Lae alla tehniline info