PRIVAATSUSTINGIMUSED JA KÜPSISTE POLIITIKA

See leht kasutab küpsiseid. Jätkates selle lehe sirvimist, nõustute meie küpsiste kasutamisega. Palun tutvu meie privaatsustingimustega

Liitumine ebaõnnestus!

Täielikult ümbertehtud HR-V uus mudel on kompaktne ja erakordselt ruumikas kupeest inspireeritud stiiliga linnamaastur, millel nüüd ka Honda ainulaadne ja uuenduslik e:HEV hübriidajam.

Registreeri huvi

Täiuslik siluett

Uus HR-V astub suure sammu tulevikku. Puhtad ja sujuvad jooned loovad uue kuju, mis kajastab jõulist, ent stiilset isikupära.

Pole vaja pistikusse ühendada

Honda nutikas iselaadiv e:HEV hübriidajam tagab ökonoomse ja dünaamilise elektrilise sõiduelamuse. 1.5-liitrise bensiin/hübriid mootori ja e-CVT käigukastiga mudelite seas saab tulevikus valida kolme varustusastme vahel: Elegance, Advance ja Advance Style.

Tõeliselt ruumikas

HR-V on oma klassis kõige avarama salongiga. Ainulaadse disainiga Magic Seats istmetega saad olenevalt vajadustest luua salongis veel rohkem ruumi. 

 

 
 

 

Kõigi MUGAVUSTEGA SALONG

Sõiduasendi, näidikute ja nuppude paigutus on mugandatud juhist lähtuvalt ning HR-V uus ventilatsioonisüsteem loob juhi ja reisijate ümber värske õhu voolu. 

 

 
       

Uus HR-V Hybrid NÜÜD Eestis müügil!