PRIVAATSUSTINGIMUSED JA KÜPSISTE POLIITIKA

See leht kasutab küpsiseid. Jätkates selle lehe sirvimist, nõustute meie küpsiste kasutamisega. Palun tutvu meie privaatsustingimustega

Liitumine ebaõnnestus!

Uus Civic on tulekul!

Täiesti uus Civic e:HEV – sõidu nautimiseks loodud

2022. aasta sügisel turule tulev täiesti uus Civic e:HEV on sportlik iselaadiv täishübriidluukpära, mis täiendab Civicu legendaarset dünaamikat, disaini ja tehnoloogiat erksa elektrifitseeritud jõuga.

Registreeri huvi

Tunneta e:HEV erinevust

Hübriidjõuallikas e:HEV on täiuslik segu jõudlusest ja tõhususest, lülitudes sujuvalt režiimide vahel, et pakkuda iga kord silmapaistvat sõitu. Avastage selle kohene elektriline kiirendus ja sujuv, rafineeritud hübriidjõud. e:HEV tehnoloogia teeb uuest Civicust tõelist sõidunaudingut pakkuva hübriidi. 

Puhas ja kaasaegne disain 

Täiesti uus Civic tõmbab teid endasse pilkupüüdvalt elegantse ja sportliku siluetiga. Auto eesmärgipärane välimus ja puhtad jooned loovad värske, dünaamilise stiili. Sellised detailid nagu 18-tollised valuveljed ja sportlik luukpära kere toovad välja selle silmapaistva välimuse.

 

 


KAASAHAARAV SÕIT

Täiesti uus Civic õhkab juhi enesekindlust tänu kindlale juhitavusele ja stabiilsele kurvide läbimisele, samas kui reisijad naudivad selle rahulikku ja mugavat sõitu. 
 


Esmaklassiline sisekujundus

Civic pakub juhile suurepärast nähtavust koos esmaklassilise sisekujundusega. Puhaste joontega stiilne kere, sõitjat toetavad istmed ning intuitiivselt paigutatud juhtnupud tagavad mugava sõidu. 
 
 


Ole oma maailmaga ühenduses

Honda CONNECT teabe- ja meelelahutussüsteemi 9-tollisel puutetundlikul ekraanil on ergonoomiline ja intuitiivne disain. Valitud mudelitel on juhtmevaba laadimine ja esmaklassiline helisüsteem, millel on kaksteist ülitäpset Bose kõlarit.


LOODUD TEID KAITSMA

Täiesti uus Civic on ohutu ja varustatud 10 turvapadjaga, sealhulgas eesmised kesk- ja juhi põlveturvapadjad. Sellel on ka uusim Honda SENSING täiustatud juhiabitehnoloogia, mis muudab sõitmise nauditavamaks ja aitab teil teel olla turvalisem.
 

 

HONDA CIVIC Hybrid SAABUB SÜGISEL!

Registreeri huvi  LAE ALLA KATALOOG