PRIVAATSUSTINGIMUSED JA KÜPSISTE POLIITIKA

See leht kasutab küpsiseid. Jätkates selle lehe sirvimist, nõustute meie küpsiste kasutamisega. Palun tutvu meie privaatsustingimustega

Liitumine ebaõnnestus!

Uus Black Edition viib CR-V kujunduse täiesti uuele tasemele 

Värvitoonis Crystal Black Pearl või Platinum White Pearl saadaolev Black Edition täiustab CR-V-d hulga uuendustega, mis muudavad selle tõeliselt silmapaistvaks. Tume kroomitud iluvõre püüab pilku, nagu ka kokkusobivad iluliistud põrkeraudadel, tagaluugil ja lävepakkudel. Temaatiline joon jätkub esi- ja toonitud tagatuledel, samal ajal kui muljetavaldavad 18-tollised veljed näitavad teel vastuvaidlematut kohalolu.

TULE PROOVISÕIDULE Küsi pakkumist

Rikkaliku värvitooni Piano Black külluslik kasutamine lisab kogu salongile kompromissitut stiili alates uksekäepidemetest kuni rooli, heli- ning teabe- ja meelelahutussüsteemini. Silmapaistvat viimistlust täiustab tumeda puidu efektiga paneelide õrn puiduefekt armatuurlaual, ustel ja keskkonsoolil.

 

Black Edition pakett sisaldab:

Mustad küljepeeglid; 
Toonitud tagatuled;
Tumeda puidu efektiga armatuurlauaehis;
Seesmised uksekäepidemed toonis Piano Black:
18-tollised mustad valuveljed;
Black Editioni reljeefsest mustast nahast polster;
Black Edition stiilivalikud (must kroomitud iluvõre/ esi- ja tagapõrkeraua ehis / udutule ehis / ukse allosa ehis / tagaluugi ehis). 


 

 

 

 

 

 

STANDARDVARuSTUSSE KUULUB

LED esi- ja tagatuled;
võtmeta sisenemine;
Navi ja Sensing turvapakett;
esi- ja tagaandurid;
tagakaamera.

Mudelivalikus nii 2WD kui 4WD
 

CR-V on nüüd saadaval meie järgmise põlvkonna e: HEV hübriidtehnoloogiaga. Intelligentse mitmerežiimilise ajamisüsteemiga (i-MMD) ühendab see võimsa ja tõhusa 2,0-liitrise i-VTEC-bensiinimootori kõrgtehnoloogiliste elektrimootoritega, et tagada sujuv sõidutunne, mida naudite iga päev. Juhtmevaba CR-V Hybrid erimudel Black Edition jõuab Eestis müügile juba 2021 juuni kuus.

TULE PROOVISÕIDULE Küsi pakkumist